Беха з Волині

2

Західна Україна – дуже різноманітний, багатий на різні культури і звичаї край нашої могутньої держави. Серед чудових озер і родючої землі — простягнулася Волинь, де всі дороги ведуть до центру – до Луцька.

На перший погляд, Луцьк – середньостатистичне українське місто радянської забудови. Але це тільки на перший погляд! Гуляючи старим містом, неможливо не потрапити до серця міста – середньовічного замка. Проходячи крізь зелень і велике різноманіття квітів, які так сильно полюбляють місцеві, мимоволі розслабляєшся… Як раптом позаду щось металом по бруківці: «Цвирргх-цвиирггхх!». Не хвилюйтесь! Цей скрегіт недарма розбив вашу гармонію, бо те що ви побачите далі, варте того і залишить після себе тільки найкращі спогади про Луцьк. Це їде Рома-беха – зірка волинської авто-культури.

1

Звичайно Луцьк славиться не тільки одними з найяскравіших автомобільних проектів України. Але єдине, що зможе відвернути увагу від місцевих stance-тачок – це жінки. Від жіночої краси цього міста не встоїть жоден чоловік.

DSC_4813-2

Все ж давайте повернемося до цієї чудової е46.

Для наших читачів э заздалегідь відомим факт, що автомобіль роблять красивим підвіска і колеса. От тільки те, що з цими двома речами витворив Роман (ака Crazy666) заслуговує справжнього визнання.

11

Характеристики підвіски:
— гвинтова підвіска FK Street
— відбійники TA-Technix
— передні розвальні опори Silver Project (розвал -4)
— задні розвальні важелі Silver Project (розвал -6)

А тепер про колеса:
— диски OZ Futura, 17×10 ET15 — попереду та 17×11.5 ET15 — ззаду.
— гума Hankook S1 Evo 215/40/17 та Continental SportContact2 245/35/17 відповідно.

3

Звичайно, ті, хто слідкуЄ за нашим блогом, вже не один раз читали чи чули цю інформацію. Проте, ми недарма ще раз пишемо про цей чудовий автомобіль і викладаємо фотографії, які ще ніхто не бачив.

DSC_4667

І ми недарма ще раз зробили свій наголос саме на колесах. Знаєте чому? Бо вони продані. Здивовані? Ще б пак! Це дійсно інтригуюча новина. Що ж буде далі? Нам відомі різні версії, але жодна з них ще не є підтвердженою. Тому ми вам розповімо тільки те, в чому ми впевненні на сто відсотків.

Роман, він же Рома-беха, він же Crazy666, він же майстер-педант, ні в якому разі не покидає ряди українських авто-митців. Автомобільна культура глибоко засіла в його голові і єдине, що він може з цим зробити — це заразити когось ще цим вірусом. Тобто слід чекати тільки на ще радикальніші дії, завдяки чому світ побачить ще більше красивих автомобілей з української Волині.

8

Від всього клубу Drop Mode та багатьох фанів цієї Бехи ми хочемо виразити свою шану й повагу до Романа. Бо коли він почав працювати зі своєю Бехою, до найближчого низького автомобіля було щонайменше 200км, а таких, що могли називатися словом «проект» взагалі було декілька на цілу країну. Це ще раз підтверджує те, що не треба шукати те, через що ви не можете здійснити свої мрії, треба просто брати і діяти!

текст написаний Андрієм (aka Reactive)
фотографії зроблені Романом (aka Crazy666)

Reactive Автор:

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *